خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400

خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400

03:0062780

اشتغالزایی 47 نفر در یکی از کارخانه های تبدیل کاغذ بازیافتی به کارتن

مدیر یکی از کارخانجات تولیدی کارتن سازی ابراز داشت کاغذهای بازیافتی پس از جمع آوری از سطح شهر و پرس کاری به واحد تولیدی کارتن های بازیافتی ارسال و طی فرآیندی به کارتن تبدیل می شوند. نتیجه این فرآیند اشتغالزایی 47 نفر در این مجموعه می باشد و همچنین 300 نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند.

افزایش قیمت کاغذ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1400

با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 شاهد تحولاتی در بازار کاغذ هستیم و قیمت کاغذ در بازار روزانه در حال افزایش می باشد. آخرین خبرها خبر از افزایش 20 درصدی قیمت کاغذ تحریر دارد. در روزهای پایانی سال 1399 قیمت هر بند کاغذ از 370 هزار تومان به 620 هزار تومان افزایش پیدا کرد و همه فعالان بازار تأکید بر غیر واقعی بودن قیمت کاغذ و وجود بازار سیاه دارند.

ورود نخستین محموله رول کاغذ روسی به بندر کاسپین

با توجه به نیاز عمده کشور به واردات کاغذ و ظرفیت بالای کشور روسیه در تولید انواع کاغذ، در مرحله اول 722 رول کاغذ از بندر آستراخان روسیه وارد مجتمع بندری کاسپین شد که پس از طی تشریفات گمرکی در انبارهای گمرک بندر کاسپین تخلیه گردید.

ورود شرکت های دانش بنیان به منظور تولید کاغذ ایرانی


با توجه به افزایش قیمت کاغذ و نیازسنجی های به عمل آمده توسط متخصصین کاغذ و مقوا کشور، به این نتیجه رسیدند که سلیقه مخاطب ایرانی استفاده از کاغذ سفید در دفاتر است، این در حالی است که کاغذ های داخلی کیفیت بالایی ندارند. در کشورهای پیشرفته از کاغذهای کرم رنگ بیشتر استفاده می شود، زیرا معتقدند سفیدی کاغذ سبب آسیب به چشم می شود.
در حال حاضر شرکت های دانش بنیان در حال ورود به مبحث خمیر مایه کاغذ می باشند. که نیاز به سرمایه گذار در این حوزه دارند.

خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400

دانلود خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400دانلود خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400

خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا 1 اردیبهشت 1400

دانلود فایل PDF خبرنامه الکترونیکی کاغذ و مقوا

  • تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1400
  • حجم فایل: 0/97 مگابایت
  • تیم تحقیقات بازار گروه بازرگانی اِس اِی SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند