کاربرد مقوا برای بسته بندی مواد غذایی

کاربرد مقوا برای بسته بندی مواد غذایی

03:071.5K0

کاربرد مقوا برای بسته بندی مواد غذایی

بسته‌های مقوایی به لحاظ داشتن نوع ساختار ساختمانی مواد اولیه، توانایی این را دارند که به راحتی به شکل و حالات مختلف تبدیل و بکار گرفته شوند استفاده از مقوا به تولیدکنندگان انواع کالا این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از خرابی و آسیب‌دیدگی، تولیدات خود را در داخل آن قرار داده و به نقاط دور دست ارسال کنند چون مقوا برخلاف فلزات زنگ نمی زنند وهمچنین مانند شیشه نمی شکنند. و همچنین باقیمانده بسته بندی های مقوایی را می توان به چرخه محیط زیست بازگرداند که به راحتی به مواد اولیه تجزیه شوند.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا

مطالعه بیشتر: کاغذ

مطالعه بیشتر: سایز و اندازه کاغذ

بالابودن خواص کیفی این نوع بسته‌بندی سبب شده که در بسیاری از بخش‌ها جایگزین سایر بسته‌بندی‌ها ‌شوند از جمله جایگزینی مقوا به جای چوب در جعبه‌های کبریت و میوه و دیگر اقلام غذایی را می‌توان نام برد. با افزودن مواد مختلف به خمیر کاغذ و مقوا و تغییر در تکنولوژی ساخت، توانسته‌اند قابلیت‌های زیادی را به آن ببخشند و می توانند، شکل ظاهری و سایر خصوصیات مقوا را با توجه به محصول تغییر دهند. دامنه استفاده از مقوا امروزه به حدی گسترش پیدا کرده که در بسته‌بندی انواع آبمیوه، شیر، لبنیات، مایعات (در حجم کم)، دارو، پوشاک، مواد غذایی، مواد بهداشتی، لوازم خانگی، ماشین‌آلات و قطعات نسبتاً سنگین، کشاورزی و… از آن استفاده می‌‌شود. به همین دلیل نگهداری مواد غذایی در بسته بندی های مقوایی باعث جلوگیری از تخریب و در نتیجه بالابردن طول عمر ماده غذایی در کیفیت مطلوب است.

کاربرد مقوا برای بسته بندی مواد غذایی

مطالعه بیشتر: لیست قیمت کاغذ A4

مطالعه بیشتر: لیست قیمت کاغذ A5

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کاغذ A4 و قیمت کاغذ A5 با کارشناسان ما در تماس باشید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

حسین عبدالهی
18 نوشته
دانشجوی رشته مدیریت و توانمند در زمینه تولید محتوای وبسایت و صفحات مجازی. تسلط به مفاهیم سئو و شناسایی نقاط قوت و ضعف سازمان از ویژگی های ایشان می باشد. مفتخریم که بیش از یک سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند