مقوا پشت طوسی

مقوا پشت طوسی

06:002.8K0
مقوا پشت طوسی
بر خلاف روند بازار ما مقوای پشت طوسی را با قیمت مناسب عرضه می نماییم.
فروش مقوای پشت طوسی از تاریخ 1397/11/02

تعریف مقوا پشت طوسی

مقوا پشت طوسی مقوایی است با گرم های متنوع که از دو لایه تشکیل شده اند که به صورت طبیعی این دو لایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبانده می شوند. که یک طرف آن سفید و طرف دیگر آن طوسی است. این نوع مقوا پشت طوسی از کشورهای کره، اندونزی، هند و چین وارد ایران می شود استفاده از این نوع مقوا در مصرف جعبه سازی و کارتن سازی و همچنین بسته بندی های مختلف استفاده می شود.

ویژگی مقوا پشت طوسی قابلیت چاپ بالا آن می باشد که در صنایع بسته بندی بندی نظیر جعبه کفش، پاکت سیگار، جعبه کبریت، دستمال کاغذی، جعبه شیرینی، جعبه خمیردندان و همچنین در صنایع شوینده و بهداشتی مانند انواع پودر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا ایندربرد

مطالعه بیشتر: مقوا فابریانو

خصوصیات مقوا پشت طوسی

  • سختی یا نرمی زیاد (با توجه به نوع آن)
  • شفافیت
  • قابلیت چاپ بالا
  • معمولا روی آن سفید و پشت آن سفید یا طوسی است.
  • در پالت و در لایه فیلم های پلاستیکی بسته بندی می شود.
  • معمولا رول و شیت (ورق) آن تولید می شود.

کاربرد مقوا پشت طوسی

مقوا پشت طوسی بسیار نرم هستند و جنس سختی دارند که بستگی به نوع آن دارد. همچنین قابلیت چاپ با تعداد بالا را دارا می باشد مقواهای پشت طوسی اغلب دو رو می باشند که یک طرف آن ها سفید و سمت دیگر طوسی می باشد. مقوای پشت طوسی کاربرد بسیار گسترده ای را در صنعت بسته بندی به خود اختصاص داده است به گونه ای که می توان گفت از پرکاربردترین مقواها به شمار می آید. مقوا پشت طوسی از الیاف های بازیافتی تولید می شود و به علت حساسیت هایی موجود در رابطه با نوع کاربردی آنها استفاده از آنها در بسته بندی های دارویی از لحاظ قانونی ممنوع می باشد. هر چند همچنان که مقواهای پشت طوسی در برخی صنایع غذایی نظیر بسته بندی کارتنی بستنی های لیتری و … نیز کماکان مورد استفاده قرار می گیرد. بالاترین کاربرد مقوا پشت طوسی در بسته بندی شیرینی و یک سری مواد غذایی و سایر بسته بندی ها دارای کاربرد می باشد.

مطالعه بیشتر: مقوا اشتنباخ

مطالعه بیشتر: مقوا موج دار

نمایندگی مقوا پشت طوسی هانسول و اژدها و اسب سیاه و ببری در ایران

مقوا پشت طوسی ارزان قیمت و با کیفیت یکی از نیازهای ضروری صنعت چاپ می باشد.

شرکت بازرگانی اس ای با هدف تامین مقوای با کیفیت اقدام به شناسایی و عقد قرارداد با شرکت های تولید کننده مقوا در جهان نموده و کلیه مقواهای موجود دارای ضمانت کیفیت بوده و مراحل تست و کنترل کیفیت را با موفقیت گذرانده اند.

مقوا پشت طوسی مقوایی است با گرم های متنوع که از دولایه تشکیل شده اند که به صورت طبیعی این دولایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبانده می شوند. که یک طرف آن سفید و طرف دیگر آن طوسی است.

این نوع مقوا پشت طوسی از کشورهای کره، اندونزی، هند و چین وارد ایران می شود استفاده از آن در مصرف جعبه سازی و کارتن سازی و همچنین بسته بندی های مختلف بسیار زیاد است. همچنین طی سالیان اخیر مقوا پشت طوسی در داخل ایران تولید می گردد که سبب کاهش هزینه ها و قیمت ارزان مقوا شده است.

مطالعه بیشتر: مقوا پشت سفید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا پشت طوسی با کارشناسان ما در تماس باشید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم ندا غلامزاده
32 نوشته
فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع چوب و فرآیندهای سلولزی و کارشناس فنی و مهندسی گروه بازرگانی اس ای SA. مسلط به پژوهش و تحقیق و توسعه پیرامون فرآیند های سلولزی (کاغذ و مقوا). مفتخریم که بیش از دو سال با ایشان همراه هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند