مقوا ایندربرد

04:002.3K0
مقوا ایندربرد

مقوا ایندربرد چیست ؟

مقوا ایندربرد، ایندربورد و یا ایندل برد نام های نوعی مقواست که شاید کمتر اسم آن به گوش تان خورده باشد، اما یکی از پر مصرف ترین مقوا ها در صنعت بسته بندی محصولات به شمار می رود.

مقوا اینوربرد مقوایی است که در بسته بندی های بهداشتی و همچنین اقلامی که دارای حساسیت بالا از نظر بهداشتی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد که دارای مجوزاز وزارت بهداشت است. مقوا اینوربرد به علت سفیدی چشم نواز و استفاده از مواد اولیه مقوا نسبت به انواع مقوا پشت سفید و پشت طوسی معمولا بالاتر است، در نتیجه جهت تولید سفارشات با کیفیت بالاتر رایج است. از خصوصیات این نوع مقوا می توان به کیفیت بالای تولید، براقیت، سختی، شق و رق بودن مقوا و استحکام بسیار بالاتر نسبت به انواع دیگر مقواهای موجود در بازار اشاره کرد.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا پشت طوسی

یکی از مهمترین ویژگی های این مقوا نسبت به مقواهای دیگر علاوه بر بهداشتی بودن، داشتن قابلیت بالای خم شدگی بدون شکستن یا ترک خوردگی می باشد که با توجه به داشتن این ویژگی جعبه هایی که با این نوع مقوا ساخته می شوند دارای استحکام بسیار بالایی نسبت به جعبه های دیگر می باشند.

ساختار خاص مقوای ایندربرد به دلیل بافت داخلی سفید رنگ و سطوح سفید رنگ در دو سمت مقوا دارای شرایط ایده آل جهت تولید جعبه های مصرفی در زمینه های مواد غذایی خاص ، محصولا آرایشی – بهداشتی ، محصولات دارویی فراهم می گردد.

مطالعه بیشتر: مقوا پشت سفید

مطالعه بیشتر: مقوا اشتنباخ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا ایندربرد با کارشناسان ما در تماس باشید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

حسین عبدالهی
18 نوشته
دانشجوی رشته مدیریت و توانمند در زمینه تولید محتوای وبسایت و صفحات مجازی. تسلط به مفاهیم سئو و شناسایی نقاط قوت و ضعف سازمان از ویژگی های ایشان می باشد. مفتخریم که بیش از یک سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند