مقوای پشت طوسی

مقوای پشت طوسی

06:001.7K0

تعریف مقوای پشت طوسی

مقوای پشت طوسی در گرماژ۲۳۰ ، ۲۵۰ ، ۲۸۰ ، ۳۰۰ ، ۳۵۰ ، ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی تولید می شوند . گرماژ مقوای پشت طوسی مصرفی طبق سفارش مشتری و بر اساس وزن محصولات داخل جعبه و پارامتر های دیگر طراحی می شود.

مقوای پشت طوسی مقوایی است با گرماژ هاي متنوع كه يك طرف آن سفيد و طرف دیگر، طوسی است. مقوای پشت طوسی دوبلکس از ورقه های مقوا بصورت دو لایه تهیه می شود و بطور طبیعی این دو لایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبانده می شود.

فروش ویژه کاغذ

مطالعه بیشتر: مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا پشت طوسی

مقوای پشت طوسی

خصوصیات مقوا پشت طوسی :

  • سختی یا نرمی زیاد (با توجه به نوع گرماژ آن)
  • شفافیت
  • قابلیت چاپ بالا
  • معمولا روی آن سفید و پشت آن طوسی است
  • در پالت و در لایه فیلم های پلاستیکی بسته بندی می شود
  • بسته بندی آن معمولا بصورت رول و شیت ( ورق) می باشد

مقواهای پشت طوسی که استفاده از آنها به خصوص در بسته بندی محصولات معمول می باشد از نوع بازیافتی بوده و نظر به بازیافتی بودن آنها و حساسیت های موجود دررابطه با نوع کاربری مقوا پشت طوسی استفاده از آنها در بسته بندی های دارویی و غذایی از لحاظ قانونی ممنوع می باشد . با این وجود متاسفانه در برخی صنایع غذایی نظیر بسته بندی بستنی های لیتری و … نیز کماکان مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین مقوا پشت طوسی در بسته بندی نظیر جعبه کفش، دستمال کاغذی، جعبه شیرینی، جعبه کبریت، جعبه خمیردندان نیز به کار می رود.

شرکت های تولید کننده مقوای پشت طوسی از برندهای معروف اسبی (white horse)، ببری (seha)، هانسول (hansol)، اژدها (shinpoong) می باشد.

گروه بازرگانی اس ای SA نماینده رسمی مقوای پشت طوسی هانسول، اژدها، ببری، اسب سیاه و اسب سفید می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کاغذ کرافت و قیمت کاغذ کاهی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند