تاریخچه مقوای فابریانو

تاریخچه مقوای فابریانو

05:001.0K0
تاریخچه مقوای فابریانو

تاریخچه مقوای فابریانو

معمولاً مخترع کاغذ را چینی ها می نامند. اما در واقع این اعراب بودند که پس از یادگیری زودهنگام روش تولید کاغذ و انجام یک سری تغییرات و بهبود آن، توانستند محصول جدیدی را در اروپا عرضه و گسترش نمایند. ورود و گسترش کاغذ و مقوا به اروپا پروسه ای بسیار طولانی و دشوار بود که در نمیه دوم قرن سیزدهم میلادی در شهر فابریانو میسر شد.

شهر فابریانو یکی از شهرهای بندری ایتالیا می باشد که در گذشته دروازه تجارت بین اروپا و اعراب بوده است. فابریانو اولین مکان در اروپا است که کاغذ و مقوا را با کیفیت و مرغوبیت بالا در مقیاس صنعتی تولید کرد. همچنین اولین کاغذ و مقوای مناسب برای آب رنگ فابریانو می باشد.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا پشت طوسی

مقوای فابریانو

رشد و افزایش توانایی متخصصان مقوای فابریانو سبب شده تا کیفیت مقوای فابریانو جهش چشمگیری داشته باشد. در حقیقت نوآوری های خاص به کار گرفته شده توسط متخصصان سبب شده تا مقوای فابریانو به عنوان ابزاری کاربردی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. هم چنین اعمام نوآوری ها سبب شده تا شهر فابریانو به عنوان مهد و دروازه مقوای فابریانو در جهان قرار بگیرد.

مقوای فابریانو دارای بافت ظریفی می باشد و برای کار با ذغال و مداد گرافیکی مناسب است. معمولی ترین اندازه کاغذ آبرنگ سایز 70 * 50 می باشد که اندازه استاندارد می باشد.

مقوای فابریانو دارای قدرت جذب آب، ضخامت و مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب می باشد. همچنین مقوای فابریانو دارای بافت درشت و ریز در سطح خود می باشد.

مطالعه بیشتر: مقوا پشت سفید

مطالعه بیشتر: مقوا ایندربرد

گروه بازرگانی اس ای SA به عنوان وارد کننده و توزیع کننده کاغذ SA و انواع مقوا با توجه اصل مشتری مداری امکان خرید اینترنتی کاغذ و مقوا را برای مشتریان خود در سایت کاغذ SA مهیا نموده است. گروه بازرگانی اس ای SA در نظر دارد کاغذ A4 را با کمترین قیمت ممکن به مشتریان خود ارائه نماید. جهت اطلاع از قیمت کاغذ A4 و قیمت مقوای فابریانو با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر: مقوا فابریانو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا فابریانو با کارشناسان ما در تماس باشید. گروه بازرگانی آی ناین نماینده ( نمایندگی ) مقوا فابریانو اقدام به عرضه مقوا فابریانو با کمترین قیمت می نماید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم ندا غلامزاده
32 نوشته
فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع چوب و فرآیندهای سلولزی و کارشناس فنی و مهندسی گروه بازرگانی اس ای SA. مسلط به پژوهش و تحقیق و توسعه پیرامون فرآیند های سلولزی (کاغذ و مقوا). مفتخریم که بیش از دو سال با ایشان همراه هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند