لیست قیمت مقوا پشت طوسی

لیست قیمت مقوا پشت طوسی

05:003.9K3
بر خلاف روند بازار ما مقوای پشت طوسی را با قیمت مناسب عرضه می نماییم.
فروش مقوای پشت طوسی از تاریخ 1397/11/02

قیمت مقوا پشت طوسی

مقوا پشت طوسی مقوایی است با گرم های متنوع که از دو لایه تشکیل شده اند که به صورت طبیعی این دو لایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبانده می شوند. که یک طرف آن سفید و طرف دیگر آن طوسی است. این نوع مقوا پشت طوسی از کشورهای کره، اندونزی، هند و چین وارد ایران می شود استفاده از این نوع مقوا در مصرف جعبه سازی و کارتن سازی و همچنین بسته بندی های مختلف استفاده می شود.

کاربرد مقوای پشت طوسی

مقوا پشت طوسی بسیار نرم هستند و جنس سختی دارند که بستگی به نوع آن دارد. همچنین قابلیت چاپ با تعداد بالا را دارا می باشد مقواهای پشت طوسی اغلب دو رو می باشند که یک طرف آن ها سفید و سمت دیگر طوسی می باشد. مقوای پشت طوسی کاربرد بسیار گسترده ای را در صنعت بسته بندی به خود اختصاص داده است به گونه ای که می توان گفت از پرکاربردترین مقواها به شمار می آید. مقوا پشت طوسی از الیاف های بازیافتی تولید می شود و به علت حساسیت هایی موجود در رابطه با نوع کاربردی آنها استفاده از آنها در بسته بندی های دارویی از لحاظ قانونی ممنوع می باشد.

گروه بازرگانی اس ای SA نماینده فروش انواع مقوا پشت طوسی هانسول ، اژدها ، ببری ، پاندا می باشد. هم چنین می توانید مقوا پشت طوسی چینی برند اسبی و لینمن و چنمنگ را نیز از ما تهیه فرمایید.

لیست قیمت مقوای پشت طوسی
تصویر شرح کالا قیمت (ریال)
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 180 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 210 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 230 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 250 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 280 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 300 گرم لطفاً تماس بگیرید
مقوا پشت طوسی مقوا پشت طوسی 350 گرم لطفاً تماس بگیرید

مقوا پشت طوسی با برندهای مختلفی عرضه می گردد. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام قیمت مقوا پشت طوسی برند اژدها ، هانسول و چینی با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در تماس باشید.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

3 Comments

 1. Avatar
  رضاقاسمی

  بنده نیز اشراف زیادی به انواع کاغذومقوا وورق کارتن داشته ،تقریبا به زبان کره ای وانگلیسی مسلط میباشم ،حدود چهارسال مدیرتولید کاغذ رول بازیافتی بودم،صنعت کاغذ تواقتصاد همه کشورها جزو اولویتها بوده وبه جرات میتوان گفت اگر بخوبی مهندسی شود و سرمایه گذاری جهت تولید مقواهایی با کیفیت هانسل واژدها واسب سفید و….داخل کشور تولید بشود مطمینا شکوفایی وپیشرفت اقتصادی داشته و بسرعت میتوان از رکود اقتصادی خارج شد،فقط وفقط با مدیریت ومهندسی دقیق میتوان به این مهم دست یافت

   1. خانم مژده امامی
    خانم مژده امامی

    جناب قاسمی با سلام و درود.
    سپاس از اینکه ما را دنبال می کنید و دیدگاه مدیریتی و اقتصادی خود را در مورد صنعت کاغذ و مقوا بیان نمودید. امید است با به کارگیری تجربیات شما عزیزان مشکلات موجود در این صنعت رفع گردد. در صورت تمایل می توانیم تجربیات و تحلیل های شما را با نام خودتان در مجله تخصصی کاغذ و مقوا انتشار دهیم.
    با تشکر

     1. Avatar
      رضاقاسمی

      با عرض سلام وادب و تبریک سال نو بنده در زمینه چاپ عرایضم در مجله تخصصی کاغذومقوا مشکلی ندارم باشد روزی برسد که قطب کاغذومقوا شویم انشاالله

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند