کاغذ کادو

کاغذ کادو

04:231.1K0

تعریف کاغذ کادو

هنرهای کاغذی همیشه و در همه زمان زیبا و لذت بخش هستند، در حالیکه سختی و سادگی ساختنش از ارزش این هنر کاسته نمیکند؛ همچنین هنر تزئین هدیه می تواند یکی از شیرین ترین و جذاب ترین لحظه ها را در زندگی ما رقم بزند و نیز لبخند و شادی را بر لب های هدیه گیرنده به وجود آورد و وی را شگفت زده می نماید. کاغذ کادو، کاغذ تزئینی است که برای بسته بندی انواع هدیه به کار می رود.

فروش ویژه کاغذ

همیشه هدیه دادن و هدیه گرفتن و در همه سنین برای ما انسان ها لذت بخش است، اما لذت بخش تر از آن زمانی است که بتوانیم حدس بزنیم در بسته چه چیزی هست، که برای بدست آوردن این حس لذت کافی است که هدیه را کادو پیچ کنیم. کاغذ های کادو سفارشی مناسب برای هر رویداد و مناسبتی وجود دارد، که دادن هدیه همراه با یک بسته بندی مناسب می تواند مکمل هدیه خاص شما باشد و همچنین تاثیر بسزایی بر روی هدیه گیرنده می گذارد. دادن هدیه بدون کاغذ کادو هیچ جلوه خاصی ندارد و حتی ممکن است شما را به بی سلیقگی متهم کنند. نوع و طرح کاغذ کادو جهت مراسم و نیز افراد مختلف و همچنین با توجه به سن افراد فرق می کند.

موارد بسیار فراوانی و نیز فواید زیادی جهت استفاده از کاغذ کادو وجود دارد و در همه حال یکی از سریع ترین وسایل برای کامل کردن هدیه محسوب می شود. کاغذ های کادو در گرماژ 100 گرم گلاسه یا 70 گرم گرافت استفاده می شود و با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می گردد، و نیز سایز استاندارد کاغذ کادو 50 در 70 یا 60 در 45 می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا و کاغذ با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا

حسین عبدالهی
18 نوشته
دانشجوی رشته مدیریت و توانمند در زمینه تولید محتوای وبسایت و صفحات مجازی. تسلط به مفاهیم سئو و شناسایی نقاط قوت و ضعف سازمان از ویژگی های ایشان می باشد. مفتخریم که بیش از یک سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند