فروش کاغذ کاهی

فروش کاغذ کاهی

05:294380

فروش عمده کاغذ کاهی

کاغذ کاهی عمدتا از کشور های روسیه، کره، هند، اکراین و نروژ وارد می شود و معمولا برای مصارف کم و خرده فروشی، به صورت فله ای و کیلویی به فروش می رسد. بسته بندی کاغذ کاهی در کیسه های 10 کیلویی و البته رولهایی با ابعاد 100*70 و  110*70 سانتیمتر نیز دارد، همچنین رولهای کاغذ کاهی مصارف بسیار زیادی در صنعت دارند و با گرماژ 45 می باشند و نیز در سایز های a4 و a3 و a2 به صورت برش خورده موجود است.

یکی از مهمترین چیزی که برای مشتری اهمیت زیادی دارد، قیمت می باشد و البته همراه با کیفیت خوب و قابل قبول. کاغذ کاهی ارزانترین کاغذ موجود در بازار است که قابلیت چاپ نیز بر روی آن وجود دارد و بعلاوه جذب آب بسیار بالایی دارد. قیمت کاغذ کاهی به صورت شیت یا به صورت ورق گران تر می شود زیرا برش خورده می شود که هزینه و یا اجرت برش به قیمت کاغذ اضافه می شود که این امر باعث گران تر بودن آن نسبت به قیمت رول کاغذ کاهی می شود؛ در نتیجه قیمت رول کاغذ کاهی ارزان تر از ورق می شود. برش کاغذ کاهی به سایز دلخواه مشتری موجود است.

فروش ویژه کاغذ

کاغذ کاهی لینگین بسیار پایینی دارد که باعث مقاومت مکانیکی خوب آن می شود. کاغذ کاهی چرک نویس برای نوشتن و یادداشت در مدارس استفاده می شود، کاغذ یادداشت دانش آموزان در کلاس یکی از کاربردهای پر مصرف و ارزان کاغذ کاهی می باشد، اخیرا کتاب های درسی دانش آموزان نیز با این کاغذ چاپ می شود. موارد استفاده دیگر کاغذ کاهی شامل استفاده در ساندویچی ها، چاپ کتاب، در دامداری ها، برای گذاشتن زیر تخت مریض در بیمارستان ها، چاپ روزنامه، مجله و آگهی تبلیغاتی می باشد.

خرید اینترنتی کاغذ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا و کاغذ با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند