مقوا فابریانو

مقوا فابریانو

05:2317.8K2
مقوا فابریانو

مقوا فابریانو

مقوا فابریانو Fabriano Paper سطحی است که بتوان مستقیما روی آن نقاشی کرد. که این مقوا به دلیل استفاده مواد اولیه مخصوص در تولید آن بیشتر برای هنرمندان و نقاشان مناسب می باشد. مقوا فابریانو بیشتر در نقاشی با قلم و مداد رنگی کاربرد دارد و نقاشان از آن بسیار زیاد استقبال کرده اند در تمام موارد زمینه باید متناسب با تکنیک مورد استفاده نقاشی انتخاب شود. مقوا فابریانو مقوایی است که با کیفیت های متفاوت امکان کار با ابزار مختلفی را فراهم می سازد. مقوا مرغوب فابریانو در کشور ایتالیا، کره، چین تولید می شود. مقوای فابریانو با بافت های مختلف و تنوع رنگی بسیار است که در نهایت یک محصول با کیفیت جهانی مطلوب تولید می شود دلیل اصلی آن استفاده از مواد اولیه مناسب و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته و کادر مجرب است. لازم به ذکر است مقوا فابریانو در یک سمت دارای حالت راه راه است و در سمت دیگر صاف و یکنواخت است و هیچ گونه برجستگی ندارد.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا پشت طوسی

قیمت مقوا فابریانو

مقوا فابریانو یک نوع کاغذ ضخیم است که نسبت به نمونه های دیگر مقوا قابلیت بیشتری برای انجام کارهای مختلف دارد. چون قوی و با استقامت است برای ساختن کارهای هنری و دستی از انواع این مقوا استفاده می شود. انواع این مقوا با کیفیت های متفاوت امکان کار با ابزار مختلفی را فراهم می سازد و مناسب برای طراحی و نقاشی است. مقوا فابریانو دارای رنگ بندی نیز است که گستره انتخاب و خرید آن را وسیع تر می کند. این مدل مقوا یکی از جذاب ترین انتخاب های رنگی برای خرید مقوا است که نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می کند. بیشتر خریداران مقوا فابریانو برای انجام کارهای هنری و دستی این محصول را خریداری می کنند و با این محصول ایده های جالبی را به اجرا در می آورند. مقواهای فابریانو گرم بالا که کاربرد زیادی در طراحی جلد و انواع کارت ها دارند، جهت انجام طرح ها و کارهایی بزرگ و پیچیده که نیاز به مقواهای باکیفیت دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد مقوای فابریانو

از مقوای فابریانو در ساخت کادو مخصوص گل و هدیه ، صحافی ، کارت دعوت، کارت تبریک، تقویم های درجه یک، کتابهای دستی ، دفترچه بانک ، گواهینامه ، لوازم آرایشی و دیگر مصارف بسته بندی کادوی درجه یک و … استفاده می شود.

مطالعه بیشتر: مقوا پشت سفید

مطالعه بیشتر: مقوا ایندربرد

مقوا فابریانو

مطالعه بیشتر: مقوا اشتنباخ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا فابریانو با کارشناسان ما در تماس باشید. گروه بازرگانی آی ناین نماینده ( نمایندگی ) مقوا فابریانو اقدام به عرضه مقوا فابریانو با کمترین قیمت می نماید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

2 Comments

 1. Avatar
  ASANTRADING

  چه مطلب خوبی ❤️❤️❤️

   1. خانم مژده امامی
    خانم مژده امامی

    سلام و وقت بخیر. ممنون از همراهی شما

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند