مقوای مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ

مقوای مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ

05:5352.6K0

مقوای مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ

مقوای مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ به صورت نرم، زبر، ضخیم و نازک که با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. مقوای فابریانو و اشتنباخ به دلیل قدرت جذب آب بالایی که دارند بسیار کاربردی برای کارهای هنری نظیر نقاشی با آبرنگ، ذغال و … می باشند.

مقوای فابریانو Fabriano Paper یا اشتنباخ Steinbach Paper با استفاده از امکانات ویژه برای کار با آبرنگ، گواش و … ساخته شده اند. مهم ترین ویژگی های مقوا فابریانو و اشتنباخ برخورداری از قدرت جذب آب بالا، ضخامت بالا و مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب می باشد. مقوا فابریانو و اشتنباخ بر خلاف محصولات دیگر سلولزی هنگام استفاده با آب و آبرنگ چروکیده و خمیری شکل نمی شوند. یکی دیگر از مزایای مقوای فابریانو اشتنباخ سطوح آن ها می باشد که به صورت بافت های ریز و درشت ایجاد گردیده اند.

مقوای فابریانو و اشتنباخ در سایز و اندازه های مختلفی تولید می گردند که سایز 70 * 50 آن اندازه مناسب مقوای آبرنگ یا کاغذ آبرنگ می باشد.

پخش انواع مقوا

مطالعه بیشتر: مقوا فابریانو

مقوای مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ در بازار با اسامی تجاری گوناگونی یافت می شوند که عبارتند از:

  • مقوای فابریانو
  • مقوای اشتنباخ
  • مقوای کانسون
  • مقوای آرچ
  • مقوای خروس نشان
  • مقوای وینزور
  • مقوای چکشی

در میان مقواهای فوق مقوای فابریانو و اشتنباخ برای انجام کارهای هنری بسیار پر مصرف می باشند.

کاغذهای آبرنگ اغلب سفید رنگ می باشند زیرا موجب انعکاس بیشتر نور می گردند. اما با توجه به سلیقه هنرمندان طیف وسیعی از مقوا مخصوص آبرنگ با رنگ های سرد و گرم در دسترس می باشد.

در خرید مقوا مخصوص آبرنگ یا کاغذ آبرنگ بایستی به چه نکاتی توجه کرد ؟

  • نشان دادن جزئیات بر روی کاغذ و مقواهای نرم و خشک راحت تر است.
  • از کاغذ و مقوای نرم و مرطوب برای نشان دادن فضاهای دور یا مه آلود استفاده می شود.

مطالعه بیشتر: مقوا اشتنباخ

مطالعه بیشتر: مقوای فابریانو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کاغذ کرافت و قیمت کاغذ کاهی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

لیست قیمت کاغذ SA
لیست قیمت مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم مژده امامی
42 نوشته
فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیر بازرگانی گروه بازرگانی اس ای SA. متخصص فروش و بازاریابی و علاقه مند به آموزش، تولید محتوا و سئو. مفتخریم که بیش از سه سال با ایشان همراه و همفکر هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند