لیست قیمت مقوای فابریانو

لیست قیمت مقوای فابریانو

04:449.1K0

لیست قیمت مقوای فابریانو

مقوا فابریانو Fabriano Paper سطحی است که بتوان مستقیما روی آن نقاشی کرد. که این مقوا به دلیل استفاده مواد اولیه مخصوص در تولید آن بیشتر برای هنرمندان و نقاشان مناسب می باشد. مقوا فابریانو بیشتر در نقاشی با قلم و مداد رنگی کاربرد دارد و نقاشان از آن بسیار زیاد استقبال کرده اند در تمام موارد زمینه باید متناسب با تکنیک مورد استفاده نقاشی انتخاب شود. مقوا فابریانو مقوایی است که با کیفیت های متفاوت امکان کار با ابزار مختلفی را فراهم می سازد. مقوا مرغوب فابریانو در کشور ایتالیا، کره، چین تولید می شود. مقوای فابریانو با بافت های مختلف و تنوع رنگی بسیار است که در نهایت یک محصول با کیفیت جهانی مطلوب تولید می شود دلیل اصلی آن استفاده از مواد اولیه مناسب و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته و کادر مجرب است.

کاربرد مقوای فابریانو

هنرمندان و دانش آموزان از مقوای فابریانو برای انجام امور طراحی، نقاشی با مداد، زغال چوب، مداد رنگی و جوهر استفاده می کنند، که از مهم ترین کاربردهای مقوای فابریانو می باشد. هم چنین هنگام استفاده از گواش و آبرنگ بهتر است از مقوای فابریانو 200 گرمی استفاده گردد.

لیست قیمت مقوای فابریانو
تصویر شرح کالا قیمت (ریال)
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 160 گرم

( مقوا پاستل )

000/000
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 190 گرم

( مقوا موریلو )

000/000
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 200 گرم

( مقوا کالر )

000/000
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 220 گرم
( مقوا الر )
دریافت لیست قیمت
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 260 گرم
( مقوا موریلو )
000/000
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 290 گرم 000/000
مقوا فابریانو مقوا فابریانو 360 گرم
( مقوا موریلو )
000/000

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مقوا فابریانو با کارشناسان ما در تماس باشید. گروه بازرگانی آی ناین نماینده ( نمایندگی ) مقوا فابریانو اقدام به عرضه مقوا فابریانو با کمترین قیمت می نماید.

فروش عمده و جزئی انواع مقوا
منبع
مجله خبری و آموزشی بازرگانی اس ای SA

خانم ندا غلامزاده
32 نوشته
فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع چوب و فرآیندهای سلولزی و کارشناس فنی و مهندسی گروه بازرگانی اس ای SA. مسلط به پژوهش و تحقیق و توسعه پیرامون فرآیند های سلولزی (کاغذ و مقوا). مفتخریم که بیش از دو سال با ایشان همراه هستیم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند