نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

کاهش ۴۰ تا ۵۰ هزار تومانی قیمت کاغذ در بازار/ کاغذ ارزان‌تر می‌شود

شرکت‌های چاپ کتب درسی حداکثر تا ۱۵ آبان «کاغذ» دارند

رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ از کاهش قیمت ۴۰ تا ۵۰ هزار تومانی کاغذ در راستای توزیع کاغذ از سوی وزارت ارشاد و راه‌اندازی سامانه توزیع خبر داد.

سید‌حسن میرباقری رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا از کاهش قیمت کاغذ در هفته‌های اخیر خبر داد و گفت: به دلیل توزیع کاغذ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه‌اندازی سامانه توزیع قیمت کاغذ تحریر در بازار قیمت هر بند کاغذ تحریر 40 تا 50 هزار تومان با کاهش مواجه شده است.

اخیراً برخی از وارد کنندگان کاغذ با در اختیار قرار گذاشتن کاغذ موردنیاز انتشاراتی ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری داشته اند و با ورود پارتی‌های جدید کاغذ توزیع آن بر اساس فهرست مورد تایید کار گروه کاغذ ارشاد انجام خواهد گرفت‌، در نتیجه قیمت‌ها کاهش قابل توجه دیگری را نیز تجربه خواهند کرد.

میرباقری با اشاره به افزایش قیمت کاغذ در ماه‌ها اخیر گفت: اخیراً کاغذ بسیار گران و به 260 هزار تومان نیز رسید که سبب شد خرید و فروش چندانی انجام نشود، اکنون نیز با وجود کاهش قیمت کاغذ تا 40 و 50 هزار تومان، باز هم شاهد کاهش قیمت‌ها خواهیم بود.

فروش ویژه کاغذ

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *