نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

کاغذ ناشران قم از «کره» رسید/ شروط نظارتی توزیع کاغذ چیست؟

افزایش قیمت کاغذ متوقف شد

به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، کاغذهای درخواستی اتحادیه ناشران قم از کره به ایران رسید و در حال حاضر ۲۵۳ تن وارد کشور شده است.

بر اساس این گزارش گروه بازرگانی کاغذ اس ای ، درخواست ابتدایی وزارت ارشاد برای واردات کاغذ 6 هزار تن بوده که باقی میزان یاد شده در انتظار تامین ارز توسط بانک مرکزی است، و در صورت تأمین ارز ، این میزان کاغذ از کشور اندونزی وارد خواهد شد.

اما نکته حائز اهمیت اینجاست که تعاونی ناشران قم برای توزیع این کاغذها شروطی را در نظر گرفته که آن را اطلاع رسانی کرده است که مهم ترین موضوع حول نظارت بر توزیع کاغذ است.

با توجه به درخواست دریافت کاغذ توسط ناشران، تعاونی ناشران قم اعلام کرده است که تخصیص این کاغذها با اولویت اعضای تعاونی خواهد بود اما برای غیر اعضا هم کاغذ ارائه خواهد شد.

شروط تخصیص کاغذ به ناشران در سه مرحله نظارتی عبارتند از؛

* بررسی عملکرد ناشر در سال‌های گذشته (۹۵ و ۹۶)

* تحویل اعلام وصول کتاب و تعهد به چاپ اثر

* چاپ کتاب و شمارش اثر در صحافی

چنانچه ناشری درخواست کاغذ بدهید با شرایط فوق میزان درخواستی به وی عرضه می شود.

کاغذ ناشران قم از «کره» رسید/ شروط نظارتی توزیع کاغذ چیست؟

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *