دسامبر, 2018 بدون نظر اخبار

کاغذ در رسانه های امروز

کاغذ بهراد

مسعود مهرابی مدیر مسئول ماهنامه فیلم، به دلیل گرانی قیمت کاغذ، از صدا و سیما به دلیل تبلیغ مافیای کنکور و ایجاد آشفتگی در مطبوعات انتقاد کرد و گفت: متاسفانه با وجود وضعیت گرانی کاغذ، کلیه مطبوعات سراسر کشور دچار مشکل شده اند به ویژه اینکه کلای فرهنگی در سبد خانواده ها و نیز سبد فرهنگی خالی تر شده است، اما با این اوصاف مجبور به ادامه دادن هستیم. همچنین وی بیان کرد که ناشران کتاب های کنکور از عاملان اصلی محدود شدن کاغذ برای مطبوعات می باشند؛ گرچه رسانه تلویزیون بیش از نیمی از بودجه خود را از تبلیغات فراوان همین مافیای کنکوری تامین می کند زیرا که مافیای کنکوری کاغذ وارد شده به بازار

را با سرمایه وسیع خود با قیمت های میلیاردی خریداری می کنند و آنها را به خانواده ها میفروشند و نیمی از آن را انبار می کنند، این در حالی است که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده که با مافیای کنکور مبارزه می کند، اما تلویزیون معتقد است که خود نوعی دانشگاه است قطعا برعکس این اعلامیه عمل میکند. مسعود مهرابی در اشاره به تبلیغات ناشران کنکوری در حین بازی های جام جهانی بیان کرد که زمان برگزاری جام جهانی گرانترین زمان آنتن تلویزیون بود که کاملا به تبلیغات کتابهای کنکور اختصاص داشت.

آقای مسعود مهرابی سالیان سال است که ماهنامه فیلم را منتشر می کند و همچنین قرار است که به سی و هفتمین سال انتشار خود وارد شود؛ وی بیان کرده است که مجله فیلم قدیمی ترین و نیز پابرجا ترین ماهنامه در کل مطبوعات ایران می باشد. همچنین مهرابی در رابطه با سینمای ایران توضیح داد که ما علاوه بر اینکه مشکل کاغذ داریم، مشکل فیلم خوب روی پرده هم داریم و اگر فیلم خوب ساخته شود هم اینکه مردم میتوانند فیلم های خوبی ببینند و هم مجله خریداری کنند تا موضوعات مربوط به آن فیلم را بررسی کنند و ببینند که راجع به آن فیلم چه چیزهایی نوشته شده است.

فروش ویژه کاغذ

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *