دسامبر, 2018 بدون نظر اخبار

کاغذ با قیمتی مناسب به دست ناشران می رسد / ملاک دلار ۴۲۰۰ تومانی نیست

کاغذ بهراد

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابیان اینکه ناشران با ثبت‌نام در سامانه این وزارتخانه، کاغذ را با قیمت ارز متعادل دریافت می‌کنند، گفت: ملاک این کاغذ دلار ۴۲۰۰ تومانی نیست.

محمدمهدی احمدی، ضمن بیان اینکه تأمین کاغذ یکی از مشکلات حوزه چاپ و نشر می باشد، ابراز داشت: کاغذهایی که به شکل قاچاق وارد کشور می‌شوند بسیار گران است بنابراین اخیراً وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سامانه‌ای را راه‌اندازی کرده که اطلاعات واردکننده حقیقی و حقوقی بایستی در آن ثبت گردد.

وی با بیان اینکه واردات کاغذ از طریق این سامانه کنترل می‌شود، اضافه کرد: متقاضیان دریافت کاغذ به‌عنوان ناشر یا مطبوعات در این سامانه ثبت‌نام می‌کنند و بعد از بررسی‌های لازم خود سامانه به صورت اتوماتیک متقاضی را به‌سوی مرحله توزیع راهنمایی خواهد کرد.

نویسندگان حمایت می شوند

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت کاغذ تهیه شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با دلار 4200 تومانی تهیه نمی گردد و همچنین به قیمت گران بیرون عرضه نمی‌شود و متقاضی باقیمت متعادلی کاغذ را دریافت می‌کنند.

احمدی بابیان اینکه در حوزه کتاب و نشر مهم‌ترین مشکل در حال حاضر تأمین کاغذ موردنیاز با قیمت مطلوب و مناسب می باشد. خوشبختانه با راه اندازی سامانه توزیع کاغذ توانسته ایم با توجه به مشارکت برخی از تأمین کنندگان برخی از نیاز های ناشران را بر طرف نماییم.

وی بابیان اینکه تسهیلات لازم به کتاب‌فروشی‌ها ارائه می‌شود، اضافه کرد: کمیته حمایت از ناشران در تهران تشکیل‌شده است اما با توجه به اینکه ناشران خوبی نیز در شهرستان‌ها وجود دارند بنابراین از افرادی که کتاب چاپ می‌کنند به تعداد متفاوت کتاب خریداری خواهد شد و نویسندگان شهرستانی نیز در همین چهارچوب موردحمایت واقع می‌شوند.

فروش ویژه کاغذ

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *