نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

کاغذ ارزان می‌شود / توزیع جدید و ارزان از روزهای‌ آینده

افزایش قیمت کاغذ متوقف شد

رئیس انجمن واردگنندگان کاغذ و مقوا قیمت هر بند کاغذ تحریر را ۲۶۰ هزار تومان غیر واقعی دانست و گفت:‌ ناشران فعلاً کاغذ نخرند‌‌. به زودی کاغذهای نرخ پایین و ارزان توزیع خواهد شد.

به گزارش کارشناسان تحقیقات بازار بازرگانی اس ای SA، حسن میرباقری با اشاره به افزایش قیمت کاغذ در روزهای اخیر قیمت فعلی کاغذ را غیر واقعی دانست که دلیل آن کمبود کاغذ در بازار است که نتیجه عرضه نشدن ارز از سوی بانک مرکزی به واردکنندگان طی ماه‌های گذشته و عدم ترخیص کالا و کاغذ است.

نرخ اکنون کاغذ در قیمتی غیرواقعی است،‌ بنابراین ناشران اقدام به خرید کاغذ نکنند. کاغذ طی روزهای آینده توسط کارگروه توزیع و قیمت‌ها کاهش زیادی خواهد داشت و قیمت کاغذ A4 کاهش خواهد یافت.

وی ادامه داد:‌ سامانه توزیع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال حاضر راه‌اندازی شده و طی روزهای آتی قیمت کاغذ بسیار کاهش می یابد و در اختیار ناشران قرار می گیرد. علاوه بر این بارها و محموله های جدیدی از کاغذهای خریداری شده فهرست اولیه مورد تأیید وزارت ارشاد نیز در راه است و هفته آینده می‌رسد. با توزیع این محموله‌ها قیمت‌ها کاهش چشمگیری خواهد داشت.

وی از کاهش چشمگیر کاغذ گلاسه و مقوای پشت طوسی خبر داد و توضیح داد:‌ نزدیک به دو ماه است که بانک مرکزی تخصیص ارز نیمایی به واردکنندگان مقوا و گلاسه را قطع کرده و هیچ پاسخی نیز به متقاضیان نمی‌دهد‌. هم اکنون چندین هزار تن کاغذ گلاسه و مقوا در گمرک مانده اما همچنان ارزی اختصاص پیدا نمی کند.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *