نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

ناشران از فردا می توانند کاغذ دریافت کنند

افزایش قیمت کاغذ متوقف شد

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این‌که نگرانی در زمینه تأمین کاغذ وجود ندارد، گفت: ناشران برای دریافت کاغذ مورد نیاز خود از فردا فقط به سامانه توزیع مراجعه کنند. وی تأکید کرد در صورت همکاری ناشران و واردکنندگان کاغذ مشکلی جهت تأمین کاغذ پیش نخواهد آمد.

به گزارش گروه بازرگانی اس ای SA، محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود: تمهیدات لازم برای تامین کاغذ ناشران فراهم شده است و نگرانی در این زمینه وجود ندارد. او همچنین تصریح کرد: ناشرانی که درخواست کاغذ دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir درخواست خود را ثبت کنند. درخواست‌ها پس از بررسی و ارزیابی عملکرد ناشران در دو سال گذشته محقق می‌شود.

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از همکاری مناسب واردکنندگان کاغذ تأکید کرد: چنان‌چه سایر واردکنندگان، کاغذ دولتی خود را براساس مصوبات در اختیار شبکه توزیع قرار دهند مشکل تعزیراتی متوجه آن‌ها نخواهد شد.

او افزود: کاغذهایی که از طریق سامانه توزیع در اختیار ناشران قرار می‌گیرد براساس قیمت تمام شده مورد تایید سازمان حمایت و کارگروه ساماندهی کاغذ است.

ناشران از فردا می توانند کاغذ دریافت کنند

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *