نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

قیمت کاغذ به بندی ۲۶۰ هزار تومان رسید

افزایش قیمت کاغذ متوقف شد

به گزارش کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA ، بازار کاغذ پس از نوسانات قیمت در سه ماه گذشته، امروز باز هم گران تر شد و به قیمت هر بند 261 هزار تومان رسید و روند افزایشی داشته است.

بر اساس تحقیقات بازار انجام شده گروه بازرگانی اس ای SA قیمت هر بند کاغذ 70 گرمی سایز 70*100 در روز گذشته به قیمت هر بند 261 هزار تومان به فروش رفت. این در حالی است که کاغذ همانند کالاهای ضروری در فهرست دریافت ارز 4200 تومانی جهت واردات قرار گرفته است.

در ماه های اخیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش های فراوانی برای واردات کاغذ انجام داده است و تا کنون نام دو فهرست مورد تأیید خود را منتشر نموده است. همچنین بانک مرکزی اخیراً تعدادی از ثبت سفارشات برای ورود کالا به کشور را باطل کرده و درخواست تکمیل مجدد مراحل توسط وارد کنندگان را داشته است. که این مورد شامل وارد کنندگان کاغذ و مقوا نیز می باشد.

در هفته‌های گذشته فعالان بازار کاغذ افزایش قیمت نسبی کاغذ در بازار را نتیجه کمبود محصول عنوان کرده بودند. جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 و A5 و A3 با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *