اکتبر, 2018 بدون نظر اخبار

شرکت‌های چاپ کتب درسی حداکثر تا ۱۵ آبان «کاغذ» دارند

شرکت‌های چاپ کتب درسی حداکثر تا ۱۵ آبان «کاغذ» دارند

به گزارش گروه بازرگانی اس ای SA سرپرست سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور از کمبود کاغذ ابراز نگرانی کرد و گفت: حداکثر تا ۱۵ آبان امکان تأمین کاغذ وجود دارد و منتظریم که هرچه زودتر کاغذها از گمرک برسند تا خللی در چاپ کتب درسی سال آینده پیش نیاید. وی افزود برخی از کاغذ های خریداری شده در گمرک مانده است و برخی دیگر در کشتی و مابقی هنوز بارگیری نشده اند. همچنین وی در مورد مشکل تهیه کاغذ برای چاپ کتب درسی سال 1398 افزود علی رغم پیگیری های مکرر وزیر همچنان با مشکل ترخیص کاغذ همراه هستیم.

وی افزود ارز دولتی و یارانه بایستی همچنان به کتب درسی تعلق گیرد تا کتاب های درسی به موقع چاپ شوند تا اضطراب دیر رسیدن کتب درسی در سال آینده دانش آموزان را آزار ندهد.

تورانی افزود اکنون کارخانه های ما در سه شیفت مشغول به فعالیت هستند که در صورت تأخیر در چاپ کتب درسی کارخانه های ما با مشکل روبرو می شوند و سبب بیکاری برخی از کارگران خواهد شد.

تورانی افزود ما خرید کاغذ را از هر کارخانه ای خواهیم داشت و با کارخانه کاغذسازی خارج از کشور هم در حال رایزنی هستیم. در صورتی که کاغذها از گمرک ترخیص گردند قیمت کاغذ نیز ارزان تر خواهد شد و امیدواریم مشکلی در آینده پیش نیاید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *