ژانویه, 2019 بدون نظر اخبار

توقف ترخیص کاغذ بالک از گمرک/آمار عجیب کارگروه کاغذ وزارت ارشاد

توقف ترخیص کاغذ بالک از گمرک/آمار عجیب کارگروه کاغذ وزارت ارشاد

مطابق با جدول بالا تا روز ۲۹ دی ماه سال جاری برای واردات کاغذ چاپ و تحریر حدود ۱۷۵ پرونده متقاضی واردات در وزارت ارشاد ثبت شده است که از این میزان ۱۴۹ پرونده بررسی و بیش از ۶۹ هزار تن کاغذ برای واردات مورد ثبت و پذیریش قرار گرفته است که از این تعداد بیش از ۵۴ هزار تن توسط واردکنندگان در دست پیگیری قرار گرفته و وزارت صنعت نیز بیش از ۳۶ هزار تن از آنها را مورد پذیرش قرار داده است که ارزش آن بالغ بر ۴۰ میلیون دلار است. با این همه از این میزان تنها چهار هزار تن کاغذ از گمرک ترخیص شده است.

در زمینه کاغذ بالک نیز از بیش از ۵ هزار تن تقاضای واردات، نزدیک به چهار هزار و پانصد تن آن در کارگروه تایید شده است اما وزارت صنعت کمی بیش از ۲۷۰۰ تن از این حجم را برای واردات تایید کرده است و تنها برای ۵۷۵تن از آن ارز تخیص داده است که از این میزان تاکنون هیچ میزانی از گمرک ترخیص نشده است.

فروش ویژه کاغذ

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *