دسامبر, 2018 بدون نظر اخبار

تامین کاغذ برای دانش آموزان مناطق محروم سراسر کشور

کاغذ بهراد

بنیاد رشد یک مجموعه غیر انتفاعی و نیز عام المنفعه می باشد که در زمینه کمک رسانی به کودکان و خانواده های نیازمند و محروم در سراسر کشور فعالیت میکند. فعالیت های اصلی این بنیاد در زمینه های آموزش و بورسیه تحصیلی، اکرام ایتام، کمک به مدرسه سازی و کمک به اشتغال زایی می باشد، و همچنین این موسسه تلاش کرده است تا آرزوی تحصیل برابر را برای تمامی دانش آموزان مناطق محروم برآورده سازد که تمامی اینها بر پایه مشارکت داوطلبین و همراهی حامیان گرامی انجام میگیرد.

یکی از عوامل افت تحصیلی دانش آموزان در مناطق محروم کشور وضعیت اقتصادی خانواده هاست و قطعا خانواده ای که از توانایی مالی کمی برخوردار است قادر نخواهد بود بسیاری از امکانات و نیازهای اساسی آموزشی و تحصیلی فرزندان را تامین کند که این وضعیت از نظر روحی و روانی بر کودک تاثیر منفی خواهد داشت، همچنین نداشتن امکانات تحصیلی سبب میگردد به تدریج انگیزه تحصیلی دانش آموز پایین بیاید و نیز باعث دل زدگی او از درس و مشق و نهایتا ترک تحصیل او میشود.

احمدرضا امینی در گفت و گویی با خبرنگاران درباره سفارشات کاغذ کتب درسی برای سال تحصیلی 98 گفت: سفارشات کاغذ کتابهای درسی انجام شده است و بخشی از این کاغذها در گمرک در حال ترخیص می باشند و بخشی دیگر با تخصیص ارز ترخیص میگردد. آقای امینی در ادامه گفت گوهای خود بیان کرد که مقرر شده است که برای سال تحصیلی 98، 10هزار تن کاغذ تحویل ما دهند اما هنوز علی رغم پیگیری های مداوم موفق به اخذ قرارداد با این کارخانه ها نشده ایم زیرا که این کارخانه علاوه بر اینکه توان تامین این حجم از کاغذ را ندارند بلکه در تامین خمیر کاغذ نیز با مشکل مواجه هستند؛ همچنین افزود امسال نسبت به سال های گذشته شروع تحویل کتب را 10 روز زودتر آغاز شد یعنی کتابهای پایه ششم، هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم از سوم شهریور ماه و نیز کتابهای پایه دوازدهم از 25 شهریور ماه فرآیند توزیع آنها آغاز شد.

فروش ویژه کاغذ

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA ، قیمت مقوا پشت طوسی ، مقوا ایندربرد و مقوا فابریانو با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *