نوامبر, 2018 بدون نظر اخبار

بازیافت روزانه ۹۰ تن کاغذ و مقوا/ استقرار ۶۰ ایستگاه بازیافت در شیراز

بازیافت روزانه ۹۰ تن کاغذ و مقوا

به گزارش گروه بازرگانی کاغذ اس ای؛ روح‌الله خوشبخت رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت:

روزانه حدود هزار و نود و هشت زباله از طریق استگاه های مواد بازیافتی ، خودروهای ناوگان سیار و خودروهای دوره گرد جمع آوری می گردد که نهایتاً به کارخانه های تفکیک زباله منتقل می شود.

روح الله خوشبخت افزود این میزان زباله در دو کارخانه بازیافت (سورتینگ) و جداسازی می شود و با توجه به نوع آن ها به کود و کمپوست تبدیل می گردند و در فضاهای سبز و بخش کشاورزی استفاده می گردند.

هم اکنون 60 ایستگاه بازیافت زباله در سطح شهر شیراز مستقر است و مردم به صورت روزانه در دو نوبت صبح و عصر می توانند مواد بازیافتی منازل خود را به این ایستگاه ها تحویل دهند و مواد شوینده و پاک کننده و … نیز دریافت نمایند.

خوشبخت ادامه داد 45 خودرو ناوگان سیار نیز هر هفته در روزهای مشخص، اقدام به بازیافت زباله های منازل می نمایند که مواد بازیافتی را به کارگاه های مجاز تحویل می دهند. وی با بیان اینکه تفکیک در مبدأ را بهترین زمان جداسازی پسماندهای مختلف می دانست، از شهروندان خواست با تفکیک و جداسازی پسماندهای مختلف زمینه استفاده بهتر این مواد را فراهم نمایند.

وی افزود در حال حاضر در تلاش برای راه اندازی سومین کارخانه سورتینگ در آینده ای نزدیک با هدف سرعت بخشیدن به تفکیک بازیافت در شهر شیراز هستیم.

کاغذ ناشران قم از «کره» رسید/ شروط نظارتی توزیع کاغذ چیست؟

دوستان و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت روز کاغذ A4 برند SA با کارشناسان گروه بازرگانی اس ای SA در ارتباط باشند. همچنین امکان خرید اینترنتی کاغذ A4 در سایت مهیا گردیده است. لطفاً قبل از ثبت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 اطلاعات تکمیلی را از طریق لیست قیمت کاغذ A4 درون سایت و کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش ویژه کاغذ
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *